پروژه‌های نسام در سال 1401وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یکی از ۱۹ وزارتخانه جمهوری اسلامی ایران است، که مسئول برنامه‌ریزی، هماهنگی، پشتیبانی و گسترش توان دفاعی نیروهای مسلح ایران می‌باشد. وظیفه تجهیز نیروهای دفاعی برای مقابله با تهدیدات احتمالی نیز برعهده این وزارتخانه است. پیشینه شکل‌گیری این وزارتخانه، به دوران قاجار بازمی‌گردد، که تحت عنوان وزارت جنگ فعالیت خود را آغاز کرد.پس از انقلاب اسلامی ۱۳۵۷ تا خردادماه ۱۳۶۳ تحت عنوان وزارت دفاع ملی فعالیت می‌کرد و در فاصله سال‌های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۸ وزارت دفاع نامیده می‌شد.

خانه کارگر


مبارزات فراگير و پردامنه كارگران كشور در هنگامه بروز تحولات جدي در عرصه مسائل سياسي و اقتصادي كشور كه به فروپاشي نظام سلطنتي در سال 1357 منتهي گرديد، با تلاش و پيگيري جمعي از فعالين اين مبارزات در قالبي تشكيلاتي و نظام‌مند، تحت عنوان خانه كارگر استمرار يافت و نقش اساسي در جلب حمايت اقشار مختلف جامعه كارگري و در راستاي حراست و تقويت نظام نوپاي جمهوري اسلامي ايفاء نمود. اين تشكيلات كارگري بتدريج و در طول زمان به عنوان يگانه تشكل مركزي كارگران ايران وظيفه پيگيري اهداف و مطالبات جنبش كارگري را در سطوح ملي و بين المللي عهده دار شده است.


پارس ساختار، با سابقه‌‏ای قریب به چهار دهه فعالیت در صنعت کشور، تنها شرکت EPC کار شمال غرب ایران می‌باشد که انجام کامل عملیات طراحی، تامین تجهیزات و ماشین آلات، مشارکت در پروژه های صنعتی و معدنی، تولید و نصب انواع دکل‏‌های بتنی تک پایه و فولادی فوق توزیع و انتقال نیروی برق و دکل ‏های مخابراتی، احداث پست‌‏های فشار قوی، احداث و بازسازی نیروگاه‏‌ها، طراحی، تجهیز و احداث کارخانجات تولید انواع محصولات زنجیره فولاد، سازه‌های فلزی سنگین با کاربرد در صنایع مختلف را در کارنامه دارد.

شرکت پارس ساختار


شرکت نیکان تجارت اوستا در سال 1401 با تولید انواع یخچال فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال‌های 66 و 67 موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار گردید که اولین واحد تولید کننده با نشان استاندارد در شمالغرب کشور بود. تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی در سال 75 که همزمان با آن پروژه تحقیقات ساخت و تولید آبگرمکن دیواری در دستور کار قرار گرفت و به تولید انواع آبگرمکن‌های فوری دیواری با ظرفیت‌های مختلف در سال 79 انجامید.


پترو نیرو صبا به عنوان یکی از شرکت‌های پیمانکاری فعال در کشور و در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در ابتدای تاسیس، تلاش کرد با نگاهی پروژه محور تمامی مشکلات و موانع موجود را در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی حل نمایید و تا کنون در این زمینه موفق و نقش آفرینی نموده است.  این نگاه پروژه محور قادر است مدیریتی پویا را در اجرای پروژه ها به نمایش بگذارد که باعث به اتمام رسیدن پروژه ها با کمترین قیمت، کمترین زمان، بهترین کیفیت و با استفاده از استاندارد های شناخته شده در جهان در زمینه مدیریت پروژه شده است که زوایایی از پروژه را مشاهده کنیم که در دیدگاه سنتی مدیریت پروژه همواره مغفول می ماند.

شرکت پترو نیرو صبا