شرکت نیکان تجارت اوستا

پایگاه اطلاع رسانی شرکت

معرفی شرکت:

شرکت نیکان تجارت اوستا در سال 1401 با تولید انواع یخچال فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال‌های 66 و 67 موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار گردید که اولین واحد تولید کننده با نشان استاندارد در شمالغرب کشور بود. تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی در سال 75 که همزمان با آن پروژه تحقیقات ساخت و تولید آبگرمکن دیواری در دستور کار قرار گرفت و به تولید انواع آبگرمکن‌های فوری دیواری با ظرفیت‌های مختلف در سال 79 انجامید.

چالش‌های شرکت نیکان تجارت اوستا

همانطور که اشاره شد شرکت نیکان تجارت اوستا سال 1401 تاسیس شده است و مدیریت محترم تمایل داشتند از همان ابتدا سنگ بنای واحد فناوری اطلاعات شرکت را محکم برداشته و مطابق با استانداردهای روز باشد و برای این امر از تکنولوژی‌های روز استفاده شود، در کنار این اولویت، مدیریت منابع مالی نیز بسیار مهم بود، چرا که راه‌اندازی خط تولید بسیار پرهزینه بود. با توجه به اولویت‌ها و مدیریت منابع مالی بهترین انتخاب پیاده‌سازی زیرساخت مجازی سازی دسکتاپ بود.

بدین منظور مدیریت محترم شرکت نیاز به مشاوری توانمند داشتند تا بتواند با تجربه‌ای که در امر پیاده‌سازی زیرساخت دسکتاپ مجازی دارد تمامی دغدغه‌های مدیریتی، امنیتی را در نظر گرفته و در حداقل زمان پروژه را راه‌اندازی و تحویل دهد و بسیار خوشحال و خرسندیم که مدیریت محترم به شرکت هوشمند افزار نوین راهبرد اعتماد نمودند و این وظیفه خطیر را به تیم متخصص نســام سپردند.

عنوان پروژه: راه‌اندازی زیرساخت شبکه بر اساس VDI

تاریخ شروع پروژه: اردیبهشت 1401

 طراحی و پیاده‌سازی VDI

ایزوله‌سازی اینترنت از بستر شبکه داخلی سازمان

جداسازی اینترنت شبکه‌های اجتماعی مانند واتس اپ و تلگرام از بستر اینترنت و شبکه داخلی سازمان

پیاده‌سازی Accounting برای کاربران اینترنت

پیاده‌سازی Certificate Server جهت امن‌سازی VDI و سرویس‌های سازمانی

پیاده‌سازی فایروال میکروتیک

جداسازی و ایزوله‌سازی بخش‌های مختلف سازمان و دفتر مرکزی

ایزوله‌سازی زیرساخت وایرلس سازمان از شبکه LAN و شبکه سرورها

با تشکر و قدردانی از مدیریت محترم شرکت نیکان تجارت اوستا

بابت اعتمادی که به شرکت و تیم تخصصی نســام داشته و دارند.

جهت مشاهده دوره‌های تخصصی می‌توانید به آکادمی نسام مراجعه نمائید.