پروژه‌های نسام در سال 1400


شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران


شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در سال 1368 تأسیس گردید. رسالت اصلی این شرکت بالفعل نمودن بخش قابل توجهی از پتانسیل های کشور در زمینه انرژی برق آبی و توسعه تأسیسات ذخیره و انتقال آب می‌باشد.

در راستای تحقق ماموریت مذکور هدف از تشکیل شرکت عبارت از:
” ایجاد، توسعه و تکمیل طرح‌ها و پروژه های تأمین و انتقال آب و تولید انرژی برق‌آبی شامل نیروگاه های برق آبی و تأسیسات تلمبه ذخیره‌ای و همچنین انجام خدمات مدیریت طرح در زمینه‌های مذکور “
به منظور تحقق هدف مذکور و حرکت به سمت رسالت سازمانی یاد شده، این شرکت در زمینه‌های زیر در حال تکمیل و توسعه فعالیت‌های خود می باشد:
تهیه، اجرا و توسعه تأسیسات و سازه‌های تولید انرژی برق‌آبی.


بیمارستان شهید محمد منتظری

بیمارستان شهید محمد منتظری


بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد، در سال 1347 و در زمینی به مساحت 9000 متر مربع، با زیربنایی به مساحت 8521 متر مربع و به همراه 25 تخت مصوب، تاسیس شد. بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد، مرکز درمانی است که به دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، وابسته می‌باشد. همچنین، به عنوان بیمارستان عمومی، فعالیت می‌کند. در حال حاضر 179 تخت خواب فعال دارد.

شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان


شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی ( سهامی خاص ) بر اساس آگهی تاسیس بشماره 27705/2 مورخه7/12/70 تحت شماره ثبت 89149 مورخه25/12/70 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و با شماره ثبت 6299 مورخه 9/12/72 با انتقال مرکز فعالیت شرکت از تهران به شهرستان تبریز در اداره کل ثبت شرکتهای تبریز به ثبت رسیده است در مورخه های 1/1/72 شرکت توزیع نیروی اردبیل و 2/2/75 شرکت توزیع برق تبریز از این شرکت منفک گردیده‌اند.

شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی

شرکت آذر سیلوان

شرکت آذر سیلوان


آذر سیلوان در سال 1357 با تولید انواع پلوپز فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال‌های 66 و 67 موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار گردید که اولین واحد تولید کننده با نشان استاندارد در شمالغرب کشور بود. تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی در سال 75 که همزمان با آن پروژه تحقیقات ساخت و تولید آبگرمکن دیواری در دستور کار قرار گرفت و به تولید انواع آبگرمکن‌های فوری دیواری با ظرفیت‌های مختلف در سال 79 انجامید.

شرکت مدیران ثبت


مدیران ثبت کامل‌ترین مجموعه در حوزه ارائه خدمات ثبتی، اداری و اعطای گواهینامه‌های ایزو در تبریز است، که سال‌ها قبل به عنوان یک شرکت خدمات اداری با رویکرد و نگرشی کاملاً متفاوت، پا به صحنه فعالیت‌های خدماتی گذاشت و در مدت زمان کوتاه فعالیت خود، توانست اعتماد اکثر مدیران منطقه را به خود جلب نماید و اینک مفتخر است که طی این سال‌ها کماکان همراه و حامی آنان بوده است.