دپارتمان‌های تخصصی نسـام

زیرساخت شبکه، جریان داده در کل سازمان را برقرار می‌نماید که با توجه به اهمیت داده‌‌ها در هر سازمان، مباحث پیچیده‌ای در زیرساخت شبکه مطرح می‌شود، مباحثی مانند توپولوژی منطقی و فیزیکی شبکه، Routing و Switching داده‌ها، امنیت داده‌ها، کنترل دسترسی، نگهداری داده‌ها و پشتیبانی از زیر ساخت شبکه.

دپارتمان زیرساخت شبکه نسام با درک حساسیت‌ها و اهمیت زیرساخت شبکه برای شما و همچنین درک نیازمندی‌هایتان بهترین متخصصین را گرد هم آورده است تا همواره جریان داده در سازمان شما برقرار باشد.

مراکز داده (Data center) از اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین ساختارهای هر سازمان تلقی شده و با توجه به حساسیت‌های موجود در هر سازمان، نحوه‌ی طراحی و میزان توسعه‌پذیری مراکز داده (Data Center) متفاوت می‌باشد که با پیشرفت تکنولوژی نسل جدیدی از مراکز داده با ترکیبی از مراکز داده فیزیکی و تکنولوژی مجازی‌سازی به وجود آمده است.

متخصصین نسام در دپارتمان مرکز داده همواره با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای بین المللی در طراحی و دیزاین مرکز داده، کوچکترین جزئیات را مد نظر قرار می‌دهند تا اطمینان خاطر را برای شما فراهم آورند.

توسعه نرم‌افزار ارتباط تنگاتنگی با مهندسی نرم‌افزار دارد و از دید بسیاری این دو مفاهیمی تقریباً یکسان هستند. توسعه نرم‌افزار بر خلاف برنامه‌نویسی با تولید تجاری نرم‌افزار، استفاده بهینه از بخش‌های در دسترس تولید شده و همچنین روش‌های مدیریت، افزایش سرعت و افزایش کیفیت پروژه‌های نرم‌افزاری سر و کار دارد.

نسام به لطف توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری خود موفق شده است چندین نرم‌افزار و سامانه سفارشی مشتریان و همچنین سامانه دانش بنیان مدیریت رویداد آنلاین نسام را پیاده‌سازی و عملیاتی نماید.

اتوماسیون و هوشمندسازی

هوشمندسازی سیستم‌های صنعتی به معنی استفاده از سیستم‌‌های کنترل (مثلاً کامپیوتر) به جای انسان به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه‌های تولید به منظور کاهش نیاز به دخالت انسان در این امور است.هدف از اتوماسیون سازی و استفاده از روبات، افزایش کارآیی تجهیزات صنعتی و تولیدی است. هماهنگی و تناسب میان دستگاه‌ها و روبات‌ها و ایجاد شبکه در یک نظام تولید، نتیجه‌ی استفاده از تکنولوژی اتوماسیون است.
نسام با گردآوری متخصصین از حوزه های مختلف تخصصی توانسته است محصولات در خور شایسته ای را به بازار معرفی نماید.

امر یادگیری و آموزش همواره جزو لاینفک زندگی ما انسانها می‌باشد. آموزش یکی از مهمترین مقوله‌های دنیای پیشرفته و زندگی بشر در تمام اعصار بوده و امروزه به یکی از مهمترین مباحث در زندگانی امروزی ما تبدیل شده است. به جرات می‌توان گفت پیشرفت بشر حاصل یادگیری، آموزش، و بکارگیری دانش آموخته شده می‌باشد. یکی از مزایای آموزش وجود متخصصین خبره در حوزه‌های مختلف در یک جامعه می باشد که می‌تواند باعث موفقیت‌های بیشتر جامعه شود.

متخصصین نسام نیز مشتقانه دوست دارند دانش و تخصص خود را در اختیار دوست داران عمل و دانش قرار دهند لذا آکادمی نسام را راه‌اندازی نموده‌ایم تا سهمی کوچک در ارتقای دانش و تخصص جامعه و کشورمان باشیم.

محصولات نسـام

مشتریان نسـام